O nas

Nasza firma jest jednym z największych Stargardzkich operatorów telekomunikacyjnych, specjalizującym się w świadczeniu usługi szerokopasmowego dostępu do internetu, telefonii VOIP i Cyfrowej Telewizji. W zasięgu naszej sieci znajdują się również mieszkańcy okolic Stargardu.

Na rynku działamy od 2001 roku, sukcesywnie poszerzając zakres świadczonych usług. Poza podstawową działalnością jaką jest dostarczanie usług telekomunikacyjnych, zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem nowatorskich rozwiązań teleinformatycznych w budownictwie przemysłowym, biurowym oraz w wielorodzinnym budownictwie mieszkaniowym.

Naszą misją i priorytetem jest maksymalne zadowolenie Klienta. Inwestujemy w najnowsze technologie zapewniające wysoką jakość i niezawodność infrastruktury telekomunikacyjnej, stale nadzorowanej przez wykwalifikowany zespół specjalistów z branży IT. Elementem tej strategii było uruchomienie w lutym 2011 r., po 6 miesiącach intensywnych prac, nowoczesnej serwerowni zbudowanej w oparciu o bardzo restrykcyjne wymogi klasy Tier-3 (według normy ANSI TIA-942). Pełna redundancja najbardziej wrażliwych elementów wyposażenia, jak klimatyzacja, łącza i systemy telekomunikacyjne oraz zasilanie, znacząco wpływają na bezawaryjność działania świadczonych przez nas usług.

 

a