Nagrody i wyróżnienia

Złoty Medal INTERTELECOM 2010

Złoty Medal za najlepszy produkt trafił do SGT S.A. za JAMBOX Kablówkę 3 Generacji – Telewizję IP dla operatorów Internetu. Targi INTERTELECOM to jedyna w Polsce i największa w Europie Środkowo – Wschodniej impreza branży IT i ITC. Medale Targów przyznawane są co roku najlepszym produktom imprezy. W jury Konkursu o Złoty Medal INTERTELECOM 2010 zasiedli przedstawiciele środowiska naukowego z całej Polski.

Innowator Śląska 2008

Telewizja JAMBOX została uznana za jeden z najbardziej innowacyjnych produktów obecnych na śląskim rynku w 2008 r. Doceniono połączenie cyfrowej jakości usługi telewizyjnej z zaletami mediów internetowych.

Innowacyjność JAMBOX została wyróżniona przez jury konkursu INNOWATOR ŚLĄSKA 2008 organizowanego przez Górnośląską Agencję Przekształceń Przedsiębiorstw S.A. Poprzez organizację konkursu agencja chce promować innowacyjność w działalności gospodarczej śląskich firm oraz promować dobre przykłady innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Szeroki Pas 2008

Cyfrowa telewizja kablowa JAMBOX zdobyła prestiżową nagrodę Szeroki Pas 2008 przyznawaną co roku przez Tygodnik Computerworld. JAMBOX zwyciężył w kategorii najciekawszej usługi szerokopasmowej.

"Szeroki Pas" to konkurs organizowany z okazji Forum usług szerokopasmowych, którego pomysłodawcą jest Tygodnik Computerworld. Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszych usług, produktów i przedsięwzięć rynku szerokopasmowego w Polsce. "Szeroki pas" to nagroda przyznawana od 2006 roku. JAMBOX został wyróżniony spośród pięciu innych usług nominowanych do konkursu. Jury wybierając laureatów uwzględniały m.in. znaczenie usługi dla rynku szerokopasmowego oraz jej innowacyjność.

  • Złoty Medal INTERTELECOM 2010
  • Innowator Śląska 2008
  • Szeroki Pas 2008
Projekty UE